Piękno zamknięte w kapsule

Większości osób kojarzy kapsuły wyłącznie z filmami albo z tomografią komputerową, a tylko nieliczni wiedzą o możliwości ich wykorzystania również w dbaniu o urodę. Co prawda zabiegi przeprowadzane w kapsułach nie należą do najtańszych oraz łatwo dostępnych, jednakże z pewnością dają spektakularne efekty. Głównym celem zabiegu jest użycie specjalistycznego urządzenia, które kryje się pod nazwą kapsuła SPA. Oczywiście salon kosmetyczny wyposażony w tego typu sprzęt oferuje nie tylko przeprowadzenie zabiegów kosmetycznych, lecz także odprężających, dzięki czemu można połączyć kilka zabiegów tradycyjnego SPA wraz z dbaniem o ciało. Takie miejsca możemy bez problemu znaleźć w bazie salonów kosmetycznych w Gdańsku:https://swiaturody.com/gdansk,kosmetyczka,9.html, których oferta jest szeroka i profesjonalna, co potwierdzają zadowolone klientki.

Kosmetyczka najpierw powinna poinformować klienta bądź klientkę o możliwości zamówienia aromaterapii (szczególnie relaksacyjne właściwości posiada lawenda) lub zabiegów wykonywanych w oparciu o parę wodną. Bardziej nowoczesne kapsuły umożliwiają także wykorzystanie podczerwieni. Wykorzystanie najlepszych technologii pozwala na uzyskanie zdrowszej, bardziej odprężonej skóry już po pierwszej wizycie.

A w jaki sposób można osiągnąć powyższe rezultaty? Otóż mieszanka podwyższonej temperatury i pary wodnej pozwalają na detoksykację, a to z kolei jest jeden z najskuteczniejszych sposobów na usunięcie toksyn zgromadzonych w organizmie. Dzięki temu podczas jednej sesji można spalić nawet osiemset kalorii! Oczywiście jest to o wiele przyjemniejsze niż tracenie zbędnego tłuszczyku podczas biegania, a widać taką samą poprawę elastyczności skóry, a nawet jej koloru. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z masażu wodnego, gdzie zbawienny wpływ na ciało ma zmienne ciśnienie oraz temperatura wody. Takie połączenie wspomaga ujędrnienie ciała i pozbywanie się skórki pomarańczowej. Warto także wspomnieć o tym, iż pobyt w kapsule może mieć także działanie lecznicze, ponieważ pomaga zwalczyć przewlekłe napięcia mięśni, jak również zmniejsza dolegliwości bólowe w reumatoidalnym zapaleniu stawów.

Zabiegi w kapsułach są jednymi z najnowocześniejszych zabiegów dostępnych w gabinetach kosmetycznych i odnowy biologicznej. Wykorzystując podczerwień, ciepło, parę wodną, a także aromatoterapię, pozwalają na osiągnięcie niebywałych efektów już po jednorazowej wizycie. A czym więcej wizyt, tym bardziej spektakularne rezultaty zostają na odprężonych ciałach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>